Graphos

woensdag 18 december 2013 - zondag 19 januari 2014

 

De tentoonstelling is onderdeel van een project in het kader van de landelijke manifestatie, Maand van de Grafiek.

Acec Graphos is de laatste tentoonstelling in een reeks, waarbij diverse aspecten, methoden, en ontwikkelingen in  de grafiek aanschouwelijk worden gemaakt. De naam Graphos verbindt de expositie in Apeldoorn met Graphos II in Kunsthal Boschveld te Den Bosch. Op Graphos exposeren de topkunstenaars die  zich uiteenzetten met grafische technieken en tekenkunst. Bij een aantal kunstenaars staat de natuur centraal, zoals bij Elsbeth Cochius en Bea Verheul.

Deelnemers zijn.

Marijn Abelman, www.mabelman.nl

Wilson Bentley 1885

Marthe Zink, www.marthezink.com

????????????????????

 

Saskia Tannemaat, www.facebook.com/saskia.tannemaat

Annebel Garriga, www.annabelgc.nl

SONY DSC

Margriet Thissen, www.margrietthissen.com

Thissen

Elsbeth Cochius, www.elsbethcochius.com
P1030455zwartwit

Bea Verheul, www.beaverheul.nl

15 x 5 cm apart 2

Lia Stouten, www.liastouten.nl. De installatie is mede gemaakt door, Jose van Loon (textiel)

Binnenste buiten bovenaanzicht L Stouten J v Loon 2012

Thijs Jager, www.thijsjager.nl

Jan Krul, www.jankrulkunst.nl

08 Teken, 2005, kartondruk, 70x70cm Jan Krul

Jadranka Njegovan, www.jadrankanjegovan.nl

Jadranka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baukje de Loos, www.baukjedeloos.nl

Interieur IV, Diepdruk

Laura Hoek, www.laurahoek.nl

 

13Sitting-Tall Kunstenaars met Grafiek, Tekeningen en Installaties.

Kaart